O Nas

Wierzymy, że technologia RFID
usprawni Twój biznes

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie niemal 20 lat istnienia firmy sprawia, że wiemy przed jak zróżnicowanymi problemami przychodzi się zmierzyć w Twoim biznesie. Jednak, co najistotniejsze, potrafimy podjąć się tych wyzwań i dostarczyć klientowi działające rozwiązanie „szyte na miarę”.
Dokładna i fachowa analiza wymagań biznesowych pozwoli nam zrozumieć Twoją branżę tak - alby nasze rozwiązanie pokrywało się z Twoimi potrzebami. Naszą specjalnością jest usprawnianie procesów produkcyjnych, logistycznych i biznesowych z zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych, w tym technik automatycznej, zdalnej identyfikacji osób, przedmiotów i towarów (RFID).

“20 lat doświadczenia w RFID„

“Nowoczesna technologia wspomagająca biznes„

Proponujemy rozwiązania dostosowane zarówno do potrzeb, jak i możliwości przedsiębiorstwa. Łamanie barier rozwoju nie wszędzie jest łatwe i dlatego proponujemy różne strategie wdrażania nowych rozwiązań, zależnie od nastawienia pracowników Klienta wobec zmian - od strategii małych kroków do strategii kroków przełomowych. Z doświadczenia wiemy, że najwięcej siły konkurencyjnej daje przedsiębiorstwu innowacyjna i prosta koncepcja biznesu w połączeniu ze sprawdzoną, solidną technologią. Toteż pomagamy Klientom w rozwijaniu jednego i drugiego.

NIEMAL 200
WDROŻONYCH
ROZWIĄZAŃ

AKTYWNA
WSPÓŁPRACA Z
PARTNERAMI NA
4 KONTYNENTACH

20 MLN
SPRZEDANYCH
TAGÓW RFID

Co sprawia, że jesteśmy pewni
swojej skuteczności?

Aktywny integrator RFID

Potrafimy wymiernie pomóc w realizacji zaplanowanego zwrotu z inwestycji. Specjalizujemy się w zastosowaniach RFID, budując aplikacje do usprawniania wykorzystywanych u naszych klientów systemów ERP, WMS lub innych, dodając dedykowane rozwiązania software'owe zawierające wszystkie niezbędne interfejsy.

Hardware

Dostarczamy nowoczesny i sprawdzony hardware niezbędny do realizacji powierzonych nam zadań.

Infrastruktura klienta

Maksymalizujemy użycie infrastruktury obecnej u klienta – redukując w ten sposób koszty.

Serwis

Całość rozwiązań obejmujemy profesjonalnym serwisem. Nasi inżynierowie wsparcia czuwają nad prawidłowym działaniem systemów oraz integracji, zarówno serwisowanych gwarancyjnie jak i w ramach ciągłego utrzymania.

Kompetencje

Wiedza praktyczna poparta dużym doświadczeniem w rozwiązywaniu wyzwań związanych z procesem produkcyjnym i magazynowaniem.

Zespół

Nasz zespół wiodący to sprawdzeni menedżerowie i konsultanci, mający wieloletnie doświadczenie w pracy w obszarach IT w przemyśle i dystrybucji dla firm oferujących rozwiązania ERP, gdzie kierowali pracami wdrożeniowymi również w dużych przedsiębiorstwach zagranicznych.

gdzie i z kim współpracujemy?

W zakresie technologii RFID współdziałamy z wieloma znanymi firmami takimi jak: Mojix, Impinj, Omni-ID, Trimble, Smartrac, Confidex i wieloma innymi dostawcami sprzętu RFID.

Należymy do organizacji RAIN RFID, EPC Global oraz Dash 7.
Utrzymujemy kontakty z czołowymi placówkami naukowo- badawczymi z terenu Polski, USA i Niemiec.