Proces wdrażania technologi RFID

W HADATAP przeprowadzimy Cię krok po kroku do technologicznej przyszłości Twojej firmy.

Usługi

1
Bezpłatna konsultacja

Kontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełniasz krótki formularz na naszej stronie WWW. Twoje połączenie lub zgłoszenie odbiera konsultant HADATAP. Mówisz mu, z czym zmaga się Twoja firma. Razem wybieracie termin, który najbardziej odpowiada Ci na to, abyśmy przeprowadzili audyt Twojego biznesu.


2
Profesjonalny audyt i wizja lokalna

Kolejny krok robimy my. Przeprowadzamy audyt Twojego biznesu:

  • wybieramy obszar działania;
  • oceniamy zasadność i potencjał zastosowania systemu RFID;
  • sprawdzamy możliwości wdrożenia technologii identyfikacji falami radiowymi.


3
Testy technologii


4
Projektowanie rozwiązań technicznych

Gdy już wiemy, w jakim obszarze chcesz udoskonalić swoją firmę, i znamy możliwości Twoich magazynów, hal produkcyjnych i sklepów, przygotowujemy plan działania.
Rozpisujemy miejsca, gdzie zastosujemy konkretne rozwiązania, listę potrzebnych narzędzi i konkretny sposób, w jaki technologia RFID ma usprawnić Twoją działalność.


5
Wdrożenie pilotażowe

Abyś miał pewność, że system RFID działa poprawnie i usprawni wybrany obszar, przeprowadzamy wdrożenie pilotażowe. Sprawdzamy na niewielką skalę jakość i skuteczność jego pracy.
Jest to rozwiązanie opcjonalne.


6
Produkcja hardware

Dobieramy i przygotowujemy urządzenia, których potrzebujesz, aby zoptymalizować swój biznes, i dostosowane do możliwości budynków.


7
Produkcja software

Otrzymasz od nas autorski software, zaprojektowany do potrzeb Twojej firmy. Zintegrujemy go z systemami, które już wykorzystujesz w magazynach, na produkcji i w sklepach.


8
Wdrożenie właściwe

Kiedy wdrożenie pilotażowe odnosi sukces, uruchamiamy system RFID w pozostałych obszarach i obiektach Twojej firmy.

W tym momencie wszystko zależy już tylko od Ciebie – chęci korzystania z technologii fal radiowych i odnoszenia dzięki niej sukcesu.


9
Szkolenia

Aby system RFID przynosił korzyści, Twoi pracownicy powinni wiedzieć, jak go obsługiwać. Przeprowadzamy więc dla nich szkolenia, dzięki którym technologia fal radiowych nie ma już przed nimi tajemnic.


10
Utrzymanie serwisowe

Pewność, że wszystko pracuje tak, jak powinno, jest niezastąpiona. Dlatego jako nasz klient otrzymujesz profesjonalny serwis RFID. Nasi inżynierowie wsparcia pilnują, aby technologia RFID działała prawidłowo i była dobrze zintegrowana z dotychczasowymi rozwiązaniami w Twojej firmie.

Taką opiekę masz zapewnioną zarówno w ramach gwarancji, jak i ciągłego utrzymania.


11
Sukcesywna dostawa elementów eksploatacyjnych

Wiemy, że kiedy Twoja firma się rozwija, potrzebujesz stałego dostępu do nowych elementów RFID. Dlatego oferujemy Ci nieustanną sprzedaż kolejnych części eksploatacyjnych systemu.