ZASTOSOWANIA RFIDZastosowanie RFID w budownictwie - HADATAP

RFID w Budownictwie

Chcesz mieć stały wgląd do zużycia materiałów budowlanych i lepiej monitorować wykorzystanie swoich urządzeń przez pracowników? Udoskonal firmowe procesy z technologią RFID! Z tym systemem odmienisz sposób zarządzania zasobami budowlanymi, zmniejszysz koszty i zaoszczędzisz czas dzięki automatyzacji wielu działań.

Zobacz, co dokładnie zyskasz z technologią identyfikacji falami radiowymi:

  • Monitorowanie postępów prac – łatwo sprawdzisz, jaki jest etap budowy, co zostało wykonane, przez kogo i którymi materiałami i narzędziami. Dzięki temu skuteczniej rozplanujesz następne kroki budowlane i przygotujesz potrzebne surowce.
  • Kontrolowanie dostępu – nadasz indywidualne pracownikom. To sprawi, że z konkretnych urządzeń, pojazdów i narzędzi będą korzystać tylko osoby uprawnione, z ukończonymi kursami. Zapobiegnie to również wchodzeniu do pomieszczeń i stref osobom trzecim.
  • Zarządzanie magazynem – na bieżąco skontrolujesz zapasy materiałów budowlanych, dowiesz się, w jakim miejscu się znajdują i od jakich są dostawców.
  • Zarządzanie zasobami – skontrolujesz liczbę firmowych narzędzi, maszyn i urządzeń, sprawdzisz, kto i kiedy z nich korzystał, dowiesz się, czy którychś nie brakuje. Z takimi informacjami lepiej zaplanujesz pracę, zadbasz o sprawny przebieg budowy i unikniesz kosztów.

ZASTOSOWANIA RFID