ZASTOSOWANIA RFIDZastosowanie RFID w energetyce - HADATAP

RFID w Energetyce

Rozwijaj swoje przedsiębiorstwo energetyczne z systemem RFID. Rozwiązania, które zapewni Ci technologia radiowa, zautomatyzują różnorodne działania i wniosą ich jakość na wyższy poziom. Przekonaj się, jakie korzyści przynosi RFID w energetyce.

Zastosowanie RFID w branży energetycznej

  • Szybki odczyt danych serwisowych – w trybie offline lub online, w jednym miejscu sprawdzisz parametry urządzenia, jego nr seryjny, poziom wydajności, daty przeglądów i ich historię.
  • Automatyczna inwentaryzacja – wielokrotnie skrócisz czas aktualizacji stanów infrastruktury energetycznej (sieci trakcyjnych, urządzeń zasilania trakcji, pojazdów, magazynów).
  • Trwały nośnik – znaczniki RFID wyróżniają się większą trwałością w porównaniu do zwykłych tabliczek znamionowych, dzięki czemu sprawdzą się do zastosowania w różnych warunkach przechowywania.
  • Śledzenie liczników – z systemem RFID łatwiej wykryjesz i usuniesz awarie, zeskanujesz i wymienisz liczniki oraz unikniesz błędów przy spisywaniu danych.
  • Kontrola dostępu – zadbasz o bezpieczeństwo pracowników dzięki łatwej weryfikacji ich kwalifikacji, uprawnień, lokalizacji na terenie zakładu i identyfikacji. Z RFID szybciej i skuteczniej odnajdziesz osoby zaginione lub potrzebujące pomocy.

ZASTOSOWANIA RFID