ZASTOSOWANIA RFIDZastosowanie RFID w przemyśle i produkcji - HADATAP

RFID w przemyśle i produkcji

Szybsza inwentaryzacja, prostszy monitoring produkcji i terminowa realizacja zamówień bez wadliwych produktów? To wszystko jest w zasięgu w Twojej firmy dzięki technologii RFID. Jeśli wciąż szukasz rozwiązania, które zautomatyzuje procesy w Twoich zakładach, wyłapie każdy szczegół i zagwarantuje pełną kontrolę nad wyrobami, jesteś we właściwym miejscu.

Zastosowanie RFID w przemyśle i produkcji

Przekonaj się, że systemy RFID w produkcji i przemyśle to odpowiedź, na jaką czekasz od dawna.

Zastosowanie RFID w magazynie

Automatyzacja inwentaryzacji – kilkukrotnie skrócisz ich czas trwania, zmniejszysz przeznaczane na nie koszty i odzyskasz czas pracowników, którzy dotychczas musieli spędzać godziny na tym zadaniu.

Kontrola stanów magazynowych – w każdej chwili szybko skontrolujesz liczebność półfabrykatów, produktów i towarów, dzięki czemu zawsze na czas uzupełnisz braki i zrealizujesz zamówienia klientów.

Monitoring zamówień – bez problemu podejrzysz etap realizacji wszystkich zamówień, zminimalizujesz ryzyko pomyłki przy kompletowaniu wysyłek i przyspieszysz czas ich przygotowywania.

Automatyczna identyfikacja i lokalizacja produktów – zapomnisz o problemie zagubionych półfabrykatów i produktów, ponieważ otagowane sztuki odnajdą czytniki RFID, które dostarczą informacje o lokalizacji poszukiwanych elementów i ich danych.

Redukcja kosztów i czasu – dzięki automatyzacji wielu procesów zminimalizujesz potrzebę angażowania pracowników w wybrane zadania i zmniejszysz wydatki na osiągnięcie wysokiej efektywności.

Bezpieczeństwo produktów – otagowane produkty i towary zlokalizujesz od razu, a dzięki temu dowiesz się, czy nie doszło do ich kradzieży.

Zastosowanie RFID w firmach produkcyjnych

Monitoring procesów produkcyjnych – z RFID zyskujesz wiedzę o wszystkich procesach w firmie dzięki temu, że masz pełen zapis historii operacji i parametrów procesów.

Identyfikacja i śledzenie produktów – szybciej zareagujesz na nieplanowane przestoje, zmiany i braki w magazynach dzięki zawsze aktualnym raportom o przebiegu produkcji, statusie zamówień i stanie magazynów.

Kontrola jakości – automatycznie rozpoznasz partię wadliwych produktów, poznasz warunki ich wytworzenia, a tym samym unikniesz kolejnych pomyłek w produkcji i zyskasz zadowolonych klientów, którym terminowo dostarczysz produkty w 100% zgodne z projektem i ich wymogami.

Automatyzacja procesów produkcyjnych – skrócisz czas wyrobowy, lepiej odnajdziesz „wąskie gardła”, czyli przestoje, i zwiększysz produkcję.

Bezpieczeństwo – otagowane produkty łatwo zlokalizujesz i zidentyfikujesz, a dzięki temu zapobiegniesz kradzieżom i unikniesz ryzyka, że ktoś podrobi Twoje wyroby.

Redukcja kosztów i czasu – zyskujesz dodatkowe środki na rozwój firmy, które oszczędzasz na automatyzacji inwentaryzacji i monitorowania zasobów, oraz więcej czasu pracowników, którzy już nie muszą zajmować się poszukiwaniem zagubionych elementów, inwentaryzowaniem magazynów i rejestrowaniem każdego wyrobu.

ZASTOSOWANIA RFID