ZASTOSOWANIA RFIDZastosowanie RFID w turystyce i gastronomii - HADATAP

RFID w turystyce i gastronomii

Zadbaj o dobre doświadczenie klienta z marką dzięki kontroli nad jakością, dostępnością i terminowością usług. Gastronomia, turystyka i hotelarstwo – w tych branżach z technologią RFID zdziałasz wiele. Sprawdź, co system identyfikacji falami radiowymi udoskonali w Twojej firmie.

Zastosowanie RFID w branży hotelarskiej

  • Kontrola dostępności – w dowolnej chwili w prosty sposób dowiesz się o stanie zasobów hotelarskich (szlafroki, pościel, ręczniki itp.) i potrzebie zamówienia konkretnego wyposażenia.
  • Zapobieganie kradzieżom – otagowane elementy łatwo zlokalizować, a dzięki temu natychmiast dowiesz się, czy wszystkie znajdują się na terenie hotelu. Dodatkowo czytniki RFID od razu wykryją, gdy ktoś będzie próbował wynieść rzeczy z budynku.
  • Komfort klienta – dzięki czytnikom RFID zapewnisz klientom wygodne zamawianie i płatności za posiłki, check-in i check-out oraz dostęp do wyznaczonych pomieszczeń.
  • Kontrola jakości – z technologią RFID na bieżąco sprawdzisz stan przydatności żywności i napojów, dzięki czemu dostarczysz klientom tylko świeże posiłki i unikniesz strat związanych z utratą ważności.

ZASTOSOWANIA RFID